Reference

17
kvě
2019
Rozlučka se svobodou
Miroslav
Na poslední chvíli nás odřekl pán s limuzínou v Moravském Krumlově, takže jsem rychle shaněly jinou variantu, a tou byla právě tahle. Pán byl velice laskavý, ochotný, a především se s námi rychle domluvil, což velice oceňujeme. Opravdu nebyl žádný problém. Limuzína byla moc super. Určitě jsme se nevezly naposledy. DĚKUJEME!
17
bře
2018
Rozlučka se svobodou
Velká Bystřice
Perfektní přístup pana majitele, kdy jsme se během dvou dní domluvili na termínu po té co nám zrušili jízdu Limuzíny z Olomouce. S panem majitelem (řidičem) super komunikace, přístup, jízda, komfort i vzhled limuzíny na jedničku. Moc děkujeme za skvělou jízdu a krásný večer. Všem doporučuji a doufám, že jsme se neviděli naposledy. Martina
06
říj
2017
Rozlučka se svobodou
Brno
Super jízda Brnem!! Limuzína krásná, vystajlovaný řidič a velmi příznivá cena..Hlavně se na všem dalo suprově domluvit..příště zase jedině s Vámi!!
12
srp
2017
Loučení se svobodou - MAKY
Mikulov
Děkujeme za krásný zážitek,pan řidič byl velice dobrý společník a snášel i naše moravské skupinové chóry a hlasité dovádění ve voze.Z původní hodinové varianty sešlo a po několika sektech bylo prodlouženo na pořádnou jízdu.Pan řidič vždy jako správný gentleman otevíral dveře a dámy doprovázel.Vřele doporučuji a i když bylo vše domluveno na poslední chvíli,klaplo vše do poslední noty.Přejeme celému týmu spoustu stejně spokojených klientek a mnoho šťastných kilometrů. Vaše ženy z MORAVY :O)
27
kvě
2017
rozlučka se svobodou
Vyškov
Spokojenost největší :) moc jsme si to užily a pan řidič také na 1* Děkujeme
03
zář
2016
Svatba
Velká Bíteš - Brno
Na svatebním veletrhu v Brně jsem vyhráli poskytnutí limuzíny na rozlučku se svobodou. Domluvili jsem, že bychom raději limuzínu využili na odvoz nevěsty do Brna na obřad. Pan Šmída s tím neměl vůbec žádný problém a vše proběhlo dle domluvy. Limuzína přijela na místo bydliště nevěsty včas. Pan řidič byl velice ochotný. Otvíral a zavíral dveře. Jízda byla taky super. Jeli jsme cca 40 km (45 minut) takže jízdu jsme si opravdu užili. Moc děkujeme. Určitě DOPORUČUJI!
13
srp
2016
Rozlucka se svobodou
Luhacovice
Prijemny zazitek plny komfortu a vstricnosti vsech organizujicich. Mohu jen doporucit!
21
kvě
2016
Hen Party- rozlucka se svobodou
Hodonin - Zaječí
Skvely servis, vse bylo na urovni, v mem pripade neni co vytknout!! Jen chvalim :-). Byl to ten nezapomenutelny vecer od zacatku az do konce! Hodne uspechu v dalsim podnikani a spoustu spokojenych zakazniku Jardo!
06
pro
2015
Narozeninový dárek
Olomouc
Překvapení pro oslavenkyni ze Slatinic, nejen pro ni krásný a nezapomenutelný zážitek, trpělivý řidič a spolujezdec. Skvěle jsme se bavili, děkujeme za šampíko:o) a přejeme hodně spokojených klientů.
06
pro
2015
Oldřich Lošťák
Prostějov
Sobotní jízda výherců soutěže v pv novinkách byla vynikající. Naše gruppa ( Denisa, Michaela, Jitka, Martina, Jarda a Olda) podnikla jízdu s vaší limuzínou Meluzínou přes plumlovskou přehradu,Kaufland až na " předvánoční "náměstí, kde zakončení punčem bylo třešničkou na dortu. Doporučuji všem co chtějí vyrazit s velkou limuzínou ať využijí služeb pana Jaromíra Šmídy.Opravdu to stojí za to ! ! ! Oldřich Lošťák
06
pro
2015
Jitka Vlachová
Prostějov
Chtěla bych moc poděkovat za nevšední zážitek z nedělní jízdy limuzínou. Sešli jsme se neznámí lidé (výherci soutěže) a hned si padli do oka. Naše sestava neměla chybu. Pan Šmída s námi komunikoval z místa spolujezdce, odpovídal rád na naše dotazy, pan řidič nám ochotně otvíral dveře při vystupování a nastupování, kam jsme chtěli, tam nás dovezl, prostě byla to vyjížďka se vším všudy. Mohu všem jen a jen doporučit, panu Šmídovi ještě jednou moc děkuji za luxusní projížďku a všem vzkazuji - JDĚTE DO TOHO, NEBUDETE LITOVAT!!!
19
zář
2015
Rozlučka se svobodou
Uherské Hradište
Překvapeni pro nevěstu, super dámské jízda s profesionálním řidičem.
12
zář
2015
svatební den.
Prostějov.
Vše bylo OK. Řidič je profík. Příště zas.
21
srp
2015
Svatba
Vyškov
Vše proběhlo dle očekávání.Pan řidič je profík..:-)
08
srp
2015
Svatba
Dolní Dunajovice
Limuzína Lincoln dotvořila pocit vyjímečného dne. Přeprava na svatbě limuzínou byla super. Děkujeme Adélka a Lukáš
15
kvě
2015
Radek
Velké Pavlovice
Cesta na jižní Moravu ( do sklepa ). Profesionální řidič a skvělá zábava po celou cestu.

Jeli jste s náma ?

Napište nám jak se Vám to líbilo!